ww.sbiram.cz - oborový portál pro sběratele
www.sbiram.cz - filatelie -filokartie - numismatika
Useful links
Úvodní stránka > Kalendář akcí > Slevová akce - Sběratel 2012

Slevová akce - Sběratel 2012

Vážení zákazníci, milý sběratelé, drazí přátelé,
rádi bychom Vás i letos srdečně pozvali na mezinárodní veletrh Sběratel, jehož 15.ročník se koná
     od čtvrtka 6. do soboty 8. září na Výstavišti PVA v Praze 9 – Letňanech, a který je významnou a prakticky jedinou událostí takového rozsahu a palety oborů pro sběratele ve střední a východní Evropě. Sběratel 2008
   Stejně jako v předchozích letech, nebude ani letos Sbírám.CZna veletrhu chybět. Největší podíl na našem stánku bude mít pochopitelně tuzemská filatelie, zahraniční filatelie následovaná sběratelskými pohlednicemi a numismatikou. Náš stánek č.334 se bude i letos nacházet naproti stánku České pošty u středové odpočinkové zóny , kde bude v sobotu tak jako v minulých letech k dispozici její příležitostné razítko. 
  

 K této příležitosti ( v termínu od 30.srpna až do skončení veletrhu 08.září ) jsme proto pro naše zákazníky připravili dny nákupů za veletržní ceny i v našem internetovém obchodě a zlevnili VEŠKERÉ POLOŽKY o skvělých 15-20%.    
Věříme, že si v naší nabídce vyberete o to lépe a těšíme se na osobní setkání s Vámi v Letňanech. Nabízíme proto možnost vyzvednutí Vaší objednávky ve stánku č. 334  Filatelie FOS přímo na veletrhu. Zvolíte-li si při objednávce tento způsob vyzvednutí a navštívíte-li nás osobně v době trvání výstavy, bude vám přímo při převzetí a hotovostní úhradě na stánku poskytnuta sleva 25% z původní ceny všech položek, namísto jedné z výše uvedených internetových. Podrobné informace naleznete v každém oddělení.

Na veletrh má už tradičně mládež do 18 let a ženy vstup zdarma. Těšíme se tedy na Vás ve dnech 6. až 8.září  na 15. mezinárodním veletrhu Sběratel. Výstaviště v Letňanech najdete přímo u stanice metra trasy C a na Pražském okruhu u dálnice D8 z Teplic. Pro automobilisty bude k dispozici téměř 4.000 parkovací míst.
Sběratel 2011
Otevírací doba pro návštěvníky:

čtvrtek a pátek: 10 - 18 hodin
sobota: 10 - 16 hodin

Bližší informace o výstavišti a veletrhu najdete na www.sberatel.info

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nahoru Tisknout
Provozovatelem tohoto webu je Sbírám CZ s.r.o.