Obchodní podmínky

1. Odesláním objednávky potvrzujete, že souhlasíte s obchodními podmínkami, možnostmi platby a doručení, reklamačním řádem a seznámili jste se s ustanovením o ochraně osobních údajů a zásadách používání souborů cookie a že se odesláním objednávky zavazujete k jejímu zaplacení.

2. V objednávce vždy prosím uvádějte přesné a pravdivé údaje. Každá vaše objednávka vám bude obratem potvrzena e-mailovou zprávou, ve které můžete zkontrolovat správnost vyplněných údajů a případně nás požádat o jejich úpravu.

3. Pokud mezi vyřízením a odesláním objednávky dojde ke změně ceny zboží, vždy platí ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

4. Ve výjimečných případech vás můžeme telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vysokou hodnotu objednávky, chybějící či nepřesné údaje atp. V případě záměrného uvedení nepravdivých údajů zákazníkem může dojít ke zrušení objednávky.

5. Rádi vám sloučíme více objednávek, budou-li pocházet vždy z jednoho e-shopu. Na e-shopu sbiram.cz najdete výhradně nabídku filatelie. Na e-shopu sesterské společnosti pohlednice.sbiram.cz zase najdete staré pohlednice, mince, bankovky, faleristiku a další. Z logistických důvodů bohužel nemůžeme sloučit objednávky napříč těmito e-shopy, protože se zboží nachází v jiných skladech. Vždy vám ale rádi sloučíme objednávky v rámci sbiram.cz nebo pohlednice.sbiram.cz.

6. Kontaktní údaje naší společnosti:

Provozovatel: SBÍRÁM.CZ, s.r.o.
IČ: 29035554
Zapsáno v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 161676
Sídlo: Francouzská 9 (vchod Blanická 2), 120 00, Praha 2 - Vinohrady
Otevírací doba pro osobní odběry: Pondělí–pátek, 10.00–17.00
E-mail: filatelie@sbiram.cz
Pevná linka: +420 222 512 341
Mobil: 608 973 573

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení