Obchodní podmínky

1. Odesláním objednávky potvrzujete, že souhlasíte s obchodními podmínkami, možnostmi platby a doručení, reklamačním řádem a seznámili jste se s ustanovením o ochraně osobních údajů a zásadách používání souborů cookie a že se odesláním objednávky zavazujete k jejímu zaplacení.

2. V objednávce vždy prosím uvádějte přesné a pravdivé údaje. Každá vaše objednávka vám bude obratem potvrzena e-mailovou zprávou, ve které můžete zkontrolovat správnost vyplněných údajů a případně nás požádat o jejich úpravu.

3. Pokud mezi vyřízením a odesláním objednávky dojde ke změně ceny zboží, vždy platí ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

4. Ve výjimečných případech vás můžeme telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vysokou hodnotu objednávky, chybějící či nepřesné údaje atp. V případě záměrného uvedení nepravdivých údajů zákazníkem může dojít ke zrušení objednávky.

5. Rádi vám sloučíme více objednávek, budou-li pocházet vždy z jednoho e-shopu. Na e-shopu sbiram.cz najdete výhradně nabídku filatelie. Na e-shopu sesterské společnosti pohlednice.sbiram.cz zase najdete staré pohlednice, mince, bankovky, faleristiku a další. Z logistických důvodů bohužel nemůžeme sloučit objednávky napříč těmito e-shopy, protože se zboží nachází v jiných skladech. Vždy vám ale rádi sloučíme objednávky v rámci sbiram.cz nebo pohlednice.sbiram.cz.

6. Kontaktní údaje naší společnosti:

Provozovatel: SBÍRÁM.CZ, s.r.o.
IČ: 29035554
Zapsáno v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 161676
Sídlo: Francouzská 9 (vchod Blanická 2), 120 00, Praha 2 - Vinohrady
Otevírací doba pro osobní odběry: Pondělí–pátek, 10.00–17.00
E-mail: filatelie@sbiram.cz
Pevná linka: +420 222 512 341
Mobil: 608 973 573