Obchodní podmínky

1. Veškeré objednávky provedené v obchodech  portálu Sbírám.CZ jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.

2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp. Prodejce si vyhrazuje objednávku zrušit v případě uvádění nepravdivých údajů či skladové nedostupnosti.

 5. Prodejce si vyhrazuje odmítnutí žádostí o sloučení dvou a více objednávek v jednu zásilku z různých tématických obchodů Sbírám.cz . Spojení objednávek v jednu poštovní zásilku je možné pouze tehdy, pocházejí-li všechny z jednoho e-shopu (kategorie).